Szakmai találkozó

református vallástanárok számára
2021. június 12.

Kedves Tanártársak!

A januári és márciusi találkozókat ígéretünk szerint folytatjuk, mégpedig olyan témakörrel, amelynek szükségessége több ízben is lehangoztt a legutóbbi alkalomkor.
A BBT Református Tanárképző és Zeneművészeti Kara által meghirdetett soron következő szakmai találkozót 2021 június 12-én, szombaton 16 órakor kezdjük: Időmenedzsment
dióhéjban címmel.
Meglepetésvendégünk: Farkas András az [allyourtime] erdélyi startup társalapítója. Több mint 20 éve tevékenykedik társadalomszervezés és innováció területén megjárva a civil, vállalkozói és kormányzati szektort egyaránt Romániában. Másfél évvel ezelőtt vágott bele csapatával közösen az [allyourtime] startupba, amelynek kitűzött célja támpontot nyújtani az idő menedzsmentjében és ellenőrzésében jegyzetfüzetek és határidőnaplók, digitális és hibrid megoldások, illetve kiegészítő módszerek segítségével. Emellett társadalmi innovációval foglalkozik a kolozsvári PONT Csoport stratégiai igazgatójaként.

A találkozó része az egyetemi Alumni napoknak.

Helyszín: online tér, az alábbi Zoom felület:
Időpont:
2021.06.12 16:00

Szeretettel várunk a találkozóra!
Szervezők: Dr. Püsök Sarolta és Dr. Gorbai Gabriella